25.03.2017 15:00   o 1mes 2d 7h 2m 18s
26.03.2017 15:00   o 1mes 3d 7h 2m 18s
01.04.2017 12:00   o 1mes 9d 4h 2m 18s
01.04.2017 15:30   o 1mes 9d 7h 32m 18s
01.04.2017 15:30   o 1mes 9d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
08.04.2017 10:00   o 1mes 16d 2h 2m 18s
08.04.2017 10:00   o 1mes 16d 2h 2m 18s
08.04.2017 10:00   o 1mes 16d 2h 2m 18s
25.03.2017 15:00   o 1mes 2d 7h 2m 18s
26.03.2017 15:00   o 1mes 3d 7h 2m 18s
01.04.2017 15:30   o 1mes 9d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
01.04.2017 15:30   o 1mes 9d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
02.04.2017 15:30   o 1mes 10d 7h 32m 18s
01.04.2017 12:00   o 1mes 9d 4h 2m 18s
08.04.2017 10:00   o 1mes 16d 2h 2m 18s
08.04.2017 10:00   o 1mes 16d 2h 2m 18s
08.04.2017 10:00   o 1mes 16d 2h 2m 18s
22.02.2017
Informácia pre záujemcov o vstupenky na ME U21
22.02.2017
Nominácia WU19 na dvojzápas so Srbskom
22.02.2017
ME U21 Poľsko: Slovensko v ťažkom „áčku“
21.02.2017
Nominácia žien na medzinárodný turnaj Istria Cup 2017
21.02.2017
Slovenskí rozhodcovia a Súkeníková na ME
Správy
Komisie
Športovo-technická komisia
HE-STK-2016/2017-0096Habura - Ňagov
HE-STK-2016/2017-0095ŇAgov - Kolonica
HE-STK-2016/2017-0094Ohradzany-Turcovce
HE-STK-2016/2017-0093Habura - Ňagov
Disciplinárna komisia
HE-DK-2016/2017-0109ZVF Jozef Sklenčár
HE-DK-2016/2017-0108ZČ Patrik Sopko
HE-DK-2016/2017-0107ZČ Matúš Panik
HE-DK-2016/2017-0106ZČ Jakub Kuruc
Komisia delegátov
HE-KD-2016/2017-0001Žiadosť o zmenu delegáta
Komisia mládeže
HE-KM-2016/2017-0048I. trieda dorast: TJ Ptava NV Ptičie – TJ Družstevník Oľka
HE-KM-2016/2017-0047I.trieda dorast Kamenica n/C. - Belá n/C.
HE-KM-2016/2017-0046I.trieda žiakov Kamenica n/C - Belá n/C
HE-KM-2016/2017-0045I.trieda Ptičie - Oľka
Komisia rozhodcov
HE-KR-2016/2017-0015Pochvala rozhodcovi
HE-KR-2016/2017-0014Žiadosť o zmenu rozhodcu
Matričná komisia
HE-MK-2016/2017-0001Žiadosť TJ Roma Podskalka
Odvolacia komisia

Nenašli sa žiadne rozhodnutia

Súťaže
Pohár Nexis Fibers ObFZ HE (Muži)
Pohár Nexis Fibers ObFZ HE, 4. kolo
III. tr. dospelí ObFZ HE (Muži)
III. tr. dospelí ObFZ HE, 10. kolo
23.10.2016 14:00    Ukončený

: 0
23.10.2016 14:00    
0
Do zápasu ostáva
1mes 17d 7h 32m 18s

09.04.2017 15:30
09.04.2017 15:30   o 1mes 17d 7h 32m 18s
II.TR. DORAST U19 ObFZ HE (Muži)
II.TR. DORAST U19 ObFZ HE, 10. kolo