25.03.2017 15:00   o 2mes 3d 8h 12m 50s
26.03.2017 15:00   o 2mes 4d 8h 12m 50s
01.04.2017 12:00   o 2mes 10d 5h 12m 50s
01.04.2017 15:30   o 2mes 10d 8h 42m 50s
01.04.2017 15:30   o 2mes 10d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
08.04.2017 10:00   o 2mes 17d 3h 12m 50s
08.04.2017 10:00   o 2mes 17d 3h 12m 50s
08.04.2017 10:00   o 2mes 17d 3h 12m 50s
25.03.2017 15:00   o 2mes 3d 8h 12m 50s
26.03.2017 15:00   o 2mes 4d 8h 12m 50s
01.04.2017 15:30   o 2mes 10d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
01.04.2017 15:30   o 2mes 10d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 8h 42m 50s
01.04.2017 12:00   o 2mes 10d 5h 12m 50s
08.04.2017 10:00   o 2mes 17d 3h 12m 50s
08.04.2017 10:00   o 2mes 17d 3h 12m 50s
08.04.2017 10:00   o 2mes 17d 3h 12m 50s
21.01.2017
U16 Aegean Cup 2017: Slovensko - Ukrajina 0:3
21.01.2017
U17 DEVELOPMENT CUP 2017: UKRAJINA - SLOVENSKO 5:0
21.01.2017
Lotyšsko "18" 0:2 Slovensko 18
21.01.2017
Granatkinov memoriál: Osemnástka sa s turnajom rozlúčila víťazstvom
20.01.2017
Úradná správa č. 27 zo dňa 21.1.2017
Región
Správy
Komisie
Športovo-technická komisia
HE-STK-2016/2017-0096Habura - Ňagov
HE-STK-2016/2017-0095ŇAgov - Kolonica
HE-STK-2016/2017-0094Ohradzany-Turcovce
HE-STK-2016/2017-0093Habura - Ňagov
Disciplinárna komisia
HE-DK-2016/2017-0109ZVF Jozef Sklenčár
HE-DK-2016/2017-0108ZČ Patrik Sopko
HE-DK-2016/2017-0107ZČ Matúš Panik
HE-DK-2016/2017-0106ZČ Jakub Kuruc
Komisia delegátov
HE-KD-2016/2017-0001Žiadosť o zmenu delegáta
Komisia mládeže
HE-KM-2016/2017-0048I. trieda dorast: TJ Ptava NV Ptičie – TJ Družstevník Oľka
HE-KM-2016/2017-0047I.trieda dorast Kamenica n/C. - Belá n/C.
HE-KM-2016/2017-0046I.trieda žiakov Kamenica n/C - Belá n/C
HE-KM-2016/2017-0045I.trieda Ptičie - Oľka
Komisia rozhodcov
HE-KR-2016/2017-0015Pochvala rozhodcovi
HE-KR-2016/2017-0014Žiadosť o zmenu rozhodcu
Matričná komisia
HE-MK-2016/2017-0001Žiadosť TJ Roma Podskalka
Odvolacia komisia

Nenašli sa žiadne rozhodnutia

Súťaže
Pohár Nexis Fibers ObFZ HE (Muži)
Pohár Nexis Fibers ObFZ HE, 4. kolo
III. tr. dospelí ObFZ HE (Muži)
III. tr. dospelí ObFZ HE, 10. kolo
23.10.2016 14:00    Ukončený

: 0
23.10.2016 14:00    
0
Do zápasu ostáva
2mes 18d 8h 42m 50s

09.04.2017 15:30
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 8h 42m 50s
II.TR. DORAST U19 ObFZ HE (Muži)
II.TR. DORAST U19 ObFZ HE, 10. kolo
II.TR. ŽIACI U15 ObFZ HE (Muži)
II.TR. ŽIACI U15 ObFZ HE, 10. kolo