Live center
Súťaže
I. tr. dospelí ObFZ Humenné (Muži)
I.tr. DOSPELÍ ObFZ Humenné, 26. kolo
Pohár Nexis Fibers ObFZ HE (Muži)
Pohár Nexis Fibers a ObFZ Humenné, 6. kolo
II. trieda dospelí ObFZ HUMENNÉ (Muži)
II.tr. O UMIESTNENIE nádstavba, 8. kolo
10.06.2018 17:00
3 : 2
10.06.2018 17:00    Ukončený
10.06.2018 17:00    Ukončený
10.06.2018 17:00
3 : 1
10.06.2018 17:00    Ukončený
II. trieda dospelí ObFZ HUMENNÉ (Muži)
II.tr. O POSTUP nádstavba, 8. kolo
10.06.2018 17:00
: 2
10.06.2018 17:00    Ukončený
10.06.2018 17:00
3 : 1
10.06.2018 17:00    Ukončený
10.06.2018 17:00
9 : 2
10.06.2018 17:00    Ukončený
10.06.2018 17:00
2 : 1
10.06.2018 17:00    Ukončený
II. trieda dospelí ObFZ HUMENNÉ (Muži)
II. tr. skupina B, 14. kolo
15.04.2018 16:00    Ukončený
15.04.2018 16:00
: 4
15.04.2018 16:00    Ukončený
15.04.2018 16:00
: 4
15.04.2018 16:00    Ukončený
II. trieda dospelí ObFZ HUMENNÉ (Muži)
II. tr. skupina A, 14. kolo
15.04.2018 16:00    Ukončený
15.04.2018 16:00
2 : 1
15.04.2018 16:00    Ukončený
15.04.2018 16:00
: 3
15.04.2018 16:00    Ukončený
15.04.2018 16:00
1 : 0
15.04.2018 16:00    Ukončený
I.trieda DORAST U19 ObFZ HEDORASTENCI (Muži)
I.tr. DORAST U19 ObFZ HE, 26. kolo
07.06.2018 18:00    Ukončený
09.06.2018 14:00
5 : 1
09.06.2018 14:00    Ukončený
09.06.2018 14:00    
  OŠK Udavské
(odstúpené)
0
09.06.2018 14:00    Ukončený
09.06.2018 14:00    Ukončený
09.06.2018 14:00
: 8
09.06.2018 14:00    Ukončený
Halová súťaž U19DORASTENCI (Muži)
Dorast U19 hala o končné poradie, 4. kolo
28.02.2018 13:00
21 : 22
28.02.2018 13:00    Ukončený
Halová súťaž U19DORASTENCI (Muži)
Dorast sk B U19 hala, 3. kolo
Halová súťaž U19DORASTENCI (Muži)
Dorast sk A U19 hala, 3. kolo
28.02.2018 10:00
: 0
28.02.2018 10:00    Prebieha
28.02.2018 10:00
: 0
28.02.2018 10:00    Prebieha
I.TR. ŽIACI U15 ObFZ HEZIACI (Muži)
I.TR. ŽIACI U15 ObFZ HE, 26. kolo
09.06.2018 10:00
: 4
09.06.2018 10:00    Ukončený
09.06.2018 12:00
: 5
09.06.2018 12:00    Ukončený
09.06.2018 12:00
: 0

09.06.2018 12:00    
0
09.06.2018 12:00
: 0

09.06.2018 12:00    
0
09.06.2018 12:00    Ukončený
09.06.2018 12:00
: 2
09.06.2018 12:00    Ukončený
Halová súťaž U15ZIACI (Muži)
Žiaci U15 hala o konečné poradie, 4. kolo
27.02.2018 13:30
: 2
27.02.2018 13:30    Ukončený
Halová súťaž U15ZIACI (Muži)
Žiaci skupina B hala, 3. kolo
27.02.2018 10:00
: 0
27.02.2018 10:00    Prebieha
Halová súťaž U15ZIACI (Muži)
Žiaci skupina A hala, 3. kolo
27.02.2018 10:00
: 0
27.02.2018 10:00    Prebieha
27.02.2018 10:00    Prebieha
II.TR. ŽIACI U15 ObFZ HEZIACI (Muži)
II.tr. ŽIACI U15 ObFZ Humenné, 18. kolo
02.06.2018 10:00
3 : 0
02.06.2018 10:00    Ukončený
02.06.2018 10:00    Ukončený
02.06.2018 10:00    Ukončený
02.06.2018 12:00
: 16
02.06.2018 12:00    Ukončený
02.06.2018 16:00    Ukončený
Komisie
HE-STK-2017/2018-0238Zmena UHČ stretnutia I. trieda žiaci 13. kolo TJ Družstevník Radvaň n/L - TJ Vihorlat Zemplínske Hámre na deň 19.6.2018 o 17,30 hod
HE-STK-2017/2018-0237Kontumácia I. trieda dospelí 26. kolo TJ ŠM Ubľa - OŠK Udavské kontumuje stretnutie 3:0 v prospech TJ ŠM Ubľa
HE-STK-2017/2018-0236Zrušenie stretnutia I. trieda Dospelí 26. kolo TJ ŠM Ubľa – OŠK Udavské konané dňa 16.6.2018
HE-STK-2017/2018-0235Zmena UHČ I. trieda dorast 13. kolo FK obce Kochanovce/Brekov – FK Kamenica n/C na deň 16.6.2018 o 10,00 hod
HE-DK-2017/2018-0132R. Piškanin, Dlhé n/C zmena trestu
HE-DK-2017/2018-0131Udavské, nesplnenie povinnosti
HE-DK-2017/2018-0130L. Lelič - Radvaň n/L odpustenie zvyšku trestu
HE-DK-2017/2018-0129S. Petrovčin zastavenie činnosti
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
HE-KM-2017/2018-0019I.trieda DORAST 13. kolo – stretnutie FO Ajax Pakostov - TJ NV Ptava Ptičie
HE-KM-2017/2018-0018I.trieda DORAST 13. kolo – stretnutie FO Ajax Pakostov - TJ NV Ptava Ptičie
HE-KM-2017/2018-0017I. trieda žiakov Pakostov - Ptičie
HE-KM-2017/2018-0016Jasenov - Oľka
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Regionálne správy
Správy