Rozhodnutia
HE-STK-2018/2019-0083Zmena UHČ a súhlasí s odohratím stretnutia I. Trieda žiaci 1. kolo OŠK Udavské - TJ Slovan Belá n/C dňa 28.8.2018 o 17,00 hod.
HE-STK-2018/2019-0082Zmena UHČ a súhlasí s odohratím stretnutia II. Trieda dospelí sk. „A“ 1. kolo TJ ŠM Ubľa - OFK Brekov dňa 20.10.2018 o 10,00 hod.
HE-STK-2018/2019-0081Kontumácia I. trieda dospelí 1. Kolo TJ ŠM Ubľa – OFK Ohradzany kontumuje stretnutie 0:3 v prospech OFK Ohradzany v zmysle SP čl. 82 písmeno f.
HE-STK-2018/2019-0080Zmena UHČ a súhlasí s odohratím stretnutia II. Trieda dospelí sk. „A“ 6. kolo FK Rovné - TJ Roma Podskalka Humenné, dňa 9.9.2018 o 16,00 hod
HE-STK-2018/2019-0079Zmena termínu odohratia stredtnutia, I. Trieda, 2.kolo OŠK Kochanovce - FK Kamenica n/C
HE-STK-2018/2019-0078Zmena termínu odohratia stretnutia, I. Trieda dorast, 2.kolo TJ Tvarona Ulič - OŠK Udavské
HE-STK-2018/2019-0077Zmena UHČ, I. Trieda žiaci, 2. kolo TJ Jasenov - OFK Agrifop Stakčín
HE-STK-2018/2019-0076Zmena UHČ, I. Trieda dorast, 2.kolo TJ Drusžtevník Radvaň nad Laborcom - TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou
HE-STK-2018/2019-0075Zmena hracieho dňa TJ Jednota Krásny Brod na hrací deň sobota
HE-STK-2018/2019-0074I,Trieda TJ ŠM Ubľa - OŠK Ohradzany
HE-STK-2018/2019-0073I.Trieda dospelí TJ ŠM Ubľa - OŠK Ohradzany
HE-STK-2018/2019-0072Zmena UHČ I. trieda žiaci 2. kolo OŠK Udavské – TJ Slovan Belá n/C na deň 18.8.2018 o 10,00 hod na ihrisku v Udavskom. 11. kolo dňa 20.4.2019 0 12,00 hod sa odohrá v Belej n/C.(vzájomná dohoda).
HE-STK-2018/2019-0071Zmena UHČ I. trieda žiaci 2. kolo OŠK Udavské – TJ Slovan Belá n/C na deň 18.8.2018 o 10,00 hod na ihrisku v Udavskom. 11. kolo sa odohrá v Belej n/
HE-STK-2018/2019-0070Zmena UHČ Hažín n/C dorast 12,00 hod
HE-STK-2018/2019-0069Zrušenie U - 60 TJ Iskra Ňagov
HE-STK-2018/2019-0068Zrušenie poplatku U – 59 TJ Iskra Ňagov
HE-STK-2018/2019-0067Zrušenie U – 58 TJ Družstevník Oľka
HE-STK-2018/2019-0065Zmena HP Hažín nC dorast
HE-STK-2018/2019-0064Zmena HP OFK Hažín n/C
HE-STK-2018/2019-0063Odstúpenie OŠK Udavské zo súťaže Dospelí II. Trieda sk"B".
HE-STK-2018/2019-0062Zmena UHČ II. trieda dospelí sk „A“ 2. kolo OFK Hažín n/C – FK Rovné na deň 12.8.2018 o 16,00 hod
HE-STK-2018/2019-0061Zmena UHČ I. trieda dospelí 3. kolo TJ Jednota Krásny Brod – TJ Družstevník Lieskovec na deň 24.8.2018 o 17,00 hod
HE-STK-2018/2019-0060Zmena UHČ II. trieda dospelí sk „B“ 3. kolo TJ Iskra Ňagov – TJ Družstevník Turcovce na deň 19.8.2018 o 16,30 hod
HE-STK-2018/2019-0059Zmena UHČ II. trieda dospelí sk „B“ 2. kolo TJ Družstevník Oľka – TJ Iskra Ňagov na deň 12.8.2018 o 17,00 hod
HE-STK-2018/2019-0058Zmena UHČ II. trieda dospelí sk „B“ 1. kolo TJ Družstevník Oľka – OŠK Rokytov na deň 4.8.2018 o 17,00 hod
HE-STK-2018/2019-0057Zmena UHČ 1. kolo pohára Nexis Fibers OBFZ TJ Iskra Ňagov - TJ Družstevník Habura na deň 28.7.2018 o 13,00 hod
HE-STK-2018/2019-0056Zmena UHČ 1. kolo pohára Nexis Fibers OBFZ TJ Iskra Ňagov - TJ Družstevník Habura na deň 28.7.2018 o 17,00 hod
HE-STK-2018/2019-0055ŠK Klenová - doplatok štartovné 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0054TJ Tatran Kolonica - doplatok štartovné 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0053TJ Roma Podskalka Humenné - poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0051Zmena hracieho dňa 1. kolo dospelí TJ Družstevník Koškovce – TJ Družstevník Dlhé n/C dňa 4.8.2018 o 17,30 hod
HE-STK-2018/2019-0050TJ Zbudské Dlhé - poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0049OŠK Rokytov poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0048TJ Partizán Hrubov poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0047TJ Družstevník Turcovce poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0046TJ Rozkvet Vyšný Hrušov poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0045FK Rovné poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0044TJ Lesy Zubné poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0043TJ Javorník Uličské Krivé poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0042TJ Prevádzkar Vyšná Sitnica poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0041TJ Družstevník Lieskovec poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0040TJ Slovan Lobe Nižná Sitnica poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0039TJ Vihorlat Z.Hámre poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0038TJ Družstevník Radvaň n/L - Zrušenie duplicitného uznesenia HE-STK-2018/2019-0030
HE-STK-2018/2019-0037TJ Družstevník Lackovce poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0036TJ Družstevník Koškovce poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0035TJ ŠM Ubľa poplatok podmienky štartu 2018/2019
HE-STK-2018/2019-0034TJ Družstevník Ohradzany poplatok podmienky štartu 2018/2019