Rozhodnutia
HE-STK-2018/2019-0144Zmena UHČ 12. kolo TJ Tatran Kolonica – TJ Družstevník Papín dňa 21.10.2018 o 14,30 hod
HE-STK-2018/2019-0143Zmena UHČ 12. kolo OFK Hažín n/C – TJ Roma Podskalka Humenné dňa 21.10.2018 o 11,30 hod
HE-STK-2018/2019-0142Zmena UHČ 12. kolo TJ Rozkvet Vyšný Hrušov – TJ Lesy Zubné dňa 21.10.2018 o 14,30 hod
HE-STK-2018/2019-0141Zmena UHČ II. trieda dospelí sk " B" 11. kolo TJ Družstevník Hrabovec n/L – OŠKKochanovce na deň 4.11.2018 o 13,30 hod
HE-STK-2018/2019-0140Zmena UHČ TJ Zbudské Dlhé - TJ Partizán Hrubov na deň 14.10.2018 o 12,30 hod
HE-STK-2018/2019-0139Zmena zmenu UHČ II. trieda dospelí sk " A" 10. kolo TJ Iskra Ňagov – TJ Družstevník Turcovce na deň 14.10.2018 o 12,45 hod
HE-STK-2018/2019-0138Kontumácie TJ Družstevník Koškovce na stretnutie 10. kola I. Trieda dospelí TJ Družstevník Lukačovce – TJ Družstevník Koškovce kontumuje stretnutie 3:0 v prospech TJ Družstevník Lukačovce
HE-STK-2018/2019-0137Zmena UHČ II. trieda dospelí sk " A" 11. kolo TJ Roma Podskalka Humenné – TJ Tatran Kolonica na deň 30.10.2018 o 14,00 hod
HE-STK-2018/2019-0136Zmena UHČ I. dorast 6. kolo OFK Agrifop Stakčín – OFK Hažín n/c na deň 20.10.2018 o 14,00 hod
HE-STK-2018/2019-0135Zmena HP II. Trieda Dospelí sk “A“ 12. kolo OFK Hažín n/C – TJ Roma Podskalka Humenné dňa 21.10.2018 v UHČ na ihrisku v Dlhom n/C
HE-STK-2018/2019-0134Kontumácia stretnutia 8. kola I. Trieda dorastu TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou - TJ Tvarona Ulič
HE-STK-2018/2019-0133Neoprávnený štart Patrik Ferenc Rč.: 1254842 za TJ Zbudské Dlhé v stretnutí II. trieda dospelí 8. Kolo TJ Zbudské Dlhé - TJ Iskra Ňagov kontumuje stretnutie 0:3 v prospech TJ Iskra Ňagov
HE-STK-2018/2019-0132Neoprávnený štart Patrik Ferenc Rč.: 1254842 za TJ Zbudské Dlhé v stretnutí II. trieda dospelí 8. Kolo TJ Zbudské Dlhé - TJ Iskra Ňagov kontumuje stretnutie 0:3 v prospech TJ Iskra Ňagov
HE-STK-2018/2019-0131Zmena UHČ I. trieda žiaci 9. kolo OŠK Kochanovce – TJ Družstevník Dlhé n/C na deň 6.10.2018 o 10,00 hod
HE-STK-2018/2019-0130Zmena UHČ I. trieda žiaci 8. kolo FK Kamenica n/C – OŠK Udavské na deň 9.10.2018 o 15,30 hod na ihrisku v Kamenici n/C
HE-STK-2018/2019-0129Zmena HP II. trieda dospelí sk. A 9. kolo OFK Hažín n/C - TJ Javorník Uličské Krivé dňa 30.9.2018 o 12,30 hod
HE-STK-2018/2019-0126Zmena UHČ II. trieda žiaci 7. kolo F.O.AJAX Pakostov - TJ Slovan Lobe Nižná Sitnica deň 28.9.2018 (piatok) o 17,00 hod
HE-STK-2018/2019-0125Zmena UHČ I. trieda žiaci 7. kolo FK Kamenica n/C – TJ Družstevník Borov na deň 26.9.2018 o 15,30 hod
HE-STK-2018/2019-0124Zmena UHČ I. trieda žiaci 7. kolo OŠK Udavské – OFK Agrifop Stakčín na deň 27.9.2018 o 16,30 hod
HE-STK-2018/2019-0123Zmena UHČ I. trieda žiaci 7. kolo OŠK Udavské – OFK Agrifop Stakčín na deň 27.9.2018 o 16,30 hod
HE-STK-2018/2019-0122Zmena HP II. trieda dospelí sk. A 9. kolo OFK Hažín n/C - TJ Javorník Uličské Krivé dňa 30.9.2018 o 12,30 hod na ihrisku v Humennom pri Mlyne.
HE-STK-2018/2019-0121Zmena HP II. trieda dospelí sk. A 10. kolo OFK Hažín n/C - TJ Lesy Zubné o 12,00 hod na ihrisku v Kamenici n/C
HE-STK-2018/2019-0120Zmena UHČ II. trieda žiaci 6. kolo TJ Prevádzkar Vyšná Sitnica – F.O.AJAX Pakostov deň 21.9.2018 (piatok) o 17,00 hod
HE-STK-2018/2019-0119Zmena UHČ I. trieda dospelí 9. kolo TJ Slovan Lobe Nižná Sitnica - TJ Družstevník Nižné Ladičkovce na deň 29.9.2018 o 15,00 hod
HE-STK-2018/2019-01183. kolo Para ObFZ Nexis Fibers a OBFZ
HE-STK-2018/2019-0117Žiadosť o zmenu hracieho dňa3. kolo Pohára 0ŠK Ohradzany – ŠK Slávia Lackovce
HE-STK-2018/2019-0116Zmena UHČ 2. Turnaja I. trieda mladších žiakov sk. B dňa 15.9.2018 o 09,00 hod
HE-STK-2018/2019-0115Žiadosť o zmenu termínu odohratia poharového stretnutia 3. kolo Ubľa - Koškovce
HE-STK-2018/2019-0114Zmena UHČ I. trieda žiaci 6. kolo OFK AGRIFOP Stakčín – FK Kamenica n/C na deň 13.10.2018 o 12,00 hod
HE-STK-2018/2019-0113Zmena HP II. trieda sk. A 17. kolo OFK Hažín n/C - TJ Rozkvet Vyšný Hrušov o 16,00 hod na ihrisku v Lackovciach
HE-STK-2018/2019-0112Zmena UHČ II. trieda žiaci 5. kolo F.O.AJAX Pakostov – OŠK Ohradzany na deň 15.9.2018 o 12,00 hod
HE-STK-2018/2019-0111Zmena UHČ I. trieda žiaci 6. kolo TJ Družstevník Radvaň n/L – TJ Ptava Ptičie na deň 13.9.2018 o 17,00 hod
HE-STK-2018/2019-0110Zmena UHČ I. trieda dorast 6. kolo TJ Družstevník Radvaň n/L – TJ Ptava Ptičie na deň 19.9.2018 o 17,00 hod
HE-STK-2018/2019-0109Zmena UHČ II. trieda žiaci 5. kolo TJ Slovan Lobe Nižná Sitnica – TJ Družstevník Habura na deň 14.9.2018 o 17,00 hod
HE-STK-2018/2019-0108Zmena UHČ II. trieda dospelí sk. A 17. kolo TJ Tatran Kolonica – TJ Javorník Uličské Krivé na deň 11.11.2018 o 13,30 hod
HE-STK-2018/2019-0107Zmena UHČ II. trieda dospelí sk A 7. kolo TJ Roma Podskalka Humenné – TJ Rozkvet Vyšný Hrušov na deň 16.9.2018 o 12,30 hod
HE-STK-2018/2019-0106Zmena UHČ I. trieda dorast 6. kolo OFK AGRIFOP Stakčín – OFK Hažín n/C na deň 13.10.2018 o 14,00 hod
HE-STK-2018/2019-0105Zmena UHČ I. trieda dorast 6. kolo F.O.AJAX Pakostov – TJ Družstevník Papín na deň 15.9.2018 o 14,00 hod
HE-STK-2018/2019-0104Zmena UHČ II. trieda žiaci 5. kolo TJ Prevádzkar Vyšná Sitnica – TJ Družstevník Borov na deň 15.9.2018 o 12,00 hod
HE-STK-2018/2019-0103Zmena UHČ II. trieda žiaci 5. kolo OŠK TJ Družstevník Hrabovec n/L – TJ Slovan TJ ŠM Ubľa na deň 15.9.2018 o 11,00 hod
HE-STK-2018/2019-0102Nahlásenie HP TJ Družstevník Hrabovec n/L pre domáce stretnutia na ihrisku v Hankovciach pre jesennú čásť suťažného ročníka 2018/2019.
HE-STK-2018/2019-0101TJ Družstevník Lieskovec Oprava uznesenia HE-STK-2018/2019-0041
HE-STK-2018/2019-0100TJ Tatran Kolonica- Oprava uznesenia HE-STK-2017/2018-0058
HE-STK-2018/2019-0099ŠK Klenová - Oprava uznesenia HE-STK-2017/2018-0060
HE-STK-2018/2019-0098TJ Vihorlat Z.Hámre Oprava uznesenia HE-STK-2018/2019-0039
HE-STK-2018/2019-0097OŠK Ohradzany - Oprava uznesenia HE-STK-2018/2019-0034
HE-STK-2018/2019-0096Zmena UHČ, I. Trieda žiaci, 4.kolo, TJ Družstevník Borov - TJ Slovan Belá n/C
HE-STK-2018/2019-0095Zmena miesta odohratia stretnutia, II. Trieda dospelí, sk. A., 17.kolo