II. trieda dospelí ObFZ HUMENNÉ


II.tr. O UMIESTNENIE nádstavba
Kolo 1 | 21.04.2019 17:00:00
424636 | 21.04.2019 13:30
424636 21.04.2019 13:30 TJ Javorník Uličské Krivé 2 : 2 TJ Zbudské Dlhé
424637 | 21.04.2019 17:00
424637 21.04.2019 17:00 TJ Tatran Kolonica 3 : 1 TJ Družstevník Turcovce
424638 | 21.04.2019 17:00
424638 21.04.2019 17:00 ŠK KLENOVÁ 5 : 3 TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom
424639 | 21.04.2019 17:00
424639 21.04.2019 17:00 TJ Rozkvet Vyšný Hrušov 3 : 1 TJ Družstevník Oľka
Kolo 2 | 28.04.2019 17:00:00
424642 | 27.04.2019 16:30
424642 27.04.2019 16:30 TJ Družstevník Oľka 0 : 2 ŠK KLENOVÁ
424641 | 27.04.2019 17:00
424641 27.04.2019 17:00 TJ Zbudské Dlhé 3 : 1 TJ Tatran Kolonica
424643 | 28.04.2019 14:00
424643 28.04.2019 14:00 TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom 6 : 1 TJ Rozkvet Vyšný Hrušov
424640 | 28.04.2019 17:00
424640 28.04.2019 17:00 TJ Družstevník Turcovce 3 : 2 TJ Javorník Uličské Krivé
Kolo 3 | 05.05.2019 17:00:00
424646 | 05.05.2019 14:00
424646 05.05.2019 14:00 ŠK KLENOVÁ 2 : 1 TJ Družstevník Turcovce
424647 | 05.05.2019 14:00
424647 05.05.2019 14:00 TJ Rozkvet Vyšný Hrušov 2 : 2 TJ Zbudské Dlhé
424645 | 05.05.2019 17:00
424645 05.05.2019 17:00 TJ Družstevník Oľka 5 : 1 TJ Tatran Kolonica
424644 | 08.05.2019 14:00
424644 08.05.2019 14:00 TJ Javorník Uličské Krivé 5 : 1 TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom
Kolo 4 | 12.05.2019 17:00:00
424649 | 12.05.2019 14:00
424649 12.05.2019 14:00 TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom 1 : 0 TJ Tatran Kolonica
424648 | 12.05.2019 17:00
424648 12.05.2019 17:00 TJ Družstevník Oľka 1 : 0 TJ Javorník Uličské Krivé
424650 | 12.05.2019 17:00
424650 12.05.2019 17:00 ŠK KLENOVÁ 2 : 2 TJ Zbudské Dlhé
424651 | 12.05.2019 17:00
424651 12.05.2019 17:00 TJ Družstevník Turcovce 5 : 0 TJ Rozkvet Vyšný Hrušov
Kolo 5 | 19.05.2019 17:00:00
424652 | 18.05.2019 17:00
424652 18.05.2019 17:00 TJ Zbudské Dlhé 5 : 1 TJ Javorník Uličské Krivé
424653 | 19.05.2019 14:00
424653 19.05.2019 14:00 TJ Družstevník Turcovce 6 : 0 TJ Tatran Kolonica
424654 | 19.05.2019 14:00
424654 19.05.2019 14:00 TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom 2 : 1 ŠK KLENOVÁ
424655 | 19.05.2019 17:00
424655 19.05.2019 17:00 TJ Družstevník Oľka 3 : 2 TJ Rozkvet Vyšný Hrušov
Kolo 6 | 26.05.2019 17:00:00
424657 | 26.05.2019 14:00
424657 26.05.2019 14:00 TJ Tatran Kolonica   :   TJ Zbudské Dlhé
424656 | 26.05.2019 17:00
424656 26.05.2019 17:00 TJ Javorník Uličské Krivé   :   TJ Družstevník Turcovce
424658 | 26.05.2019 17:00
424658 26.05.2019 17:00 ŠK KLENOVÁ   :   TJ Družstevník Oľka
424659 | 26.05.2019 17:00
424659 26.05.2019 17:00 TJ Rozkvet Vyšný Hrušov   :   TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom
Kolo 7 | 02.06.2019 17:00:00
424663 | 01.06.2019 17:00
424663 01.06.2019 17:00 TJ Zbudské Dlhé   :   TJ Rozkvet Vyšný Hrušov
424660 | 02.06.2019 17:00
424660 02.06.2019 17:00 TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom   :   TJ Javorník Uličské Krivé
424661 | 02.06.2019 17:00
424661 02.06.2019 17:00 TJ Tatran Kolonica   :   TJ Družstevník Oľka
424662 | 02.06.2019 17:00
424662 02.06.2019 17:00 TJ Družstevník Turcovce   :   ŠK KLENOVÁ
Kolo 8 | 09.06.2019 17:00:00
424666 | 08.06.2019 17:00
424666 08.06.2019 17:00 TJ Zbudské Dlhé   :   ŠK KLENOVÁ
424664 | 09.06.2019 17:00
424664 09.06.2019 17:00 TJ Javorník Uličské Krivé   :   TJ Družstevník Oľka
424665 | 09.06.2019 17:00
424665 09.06.2019 17:00 TJ Tatran Kolonica   :   TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom
424667 | 09.06.2019 17:00
424667 09.06.2019 17:00 TJ Rozkvet Vyšný Hrušov   :   TJ Družstevník Turcovce
Tabuľka II. trieda dospelí ObFZ HUMENNÉ - II.tr. O UMIESTNENIE nádstavba

    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom 10 6 0 4 33:19 18 8 3 8.8
2 ŠK KLENOVÁ 10 5 3 2 23:16 18 7 0 0
3 TJ Družstevník Oľka 11 6 0 5 23:17 18 6 -3 10
4 TJ Družstevník Turcovce 11 6 0 5 27:25 18 5 0 0
5 TJ Zbudské Dlhé 11 4 3 4 22:27 15 4 0 16.6
6 TJ Javorník Uličské Krivé 11 4 2 5 28:22 14 3 -1 0
7 TJ Tatran Kolonica 11 4 0 7 15:32 12 2 0 0
8 TJ Rozkvet Vyšný Hrušov 11 3 2 6 15:28 11 1 -4 0